KRAKÓW - BIELSKO BIAŁA - CIESZYN


LEGENDA 
F - kursuje od poniedzialku do piątku
6 - kursuje w soboty 
7 - kursuje w niedziele
U - nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia i Świąt Wielkanocnych oraz w Nowy Rok 


Odjazd z Krakowa - Dworzec autobusowy - Stanowisko 14 i 15 - dolna płyta (poza kursem o 5.10 - G3 - górna płyta)

 

 
F67U

 

F67U

 

F67U

 

F67U

 

F67U

 

F67U

 

F67U

 

F67U

 

F67U

 

F67U

 

F67U

 

F67U

 

F67U

 

F67U

 

F67U

 

F67U

 

F67U

 

F67U

 

F67U

 

KRAKÓW RDA dworzec autobusowy 5:10 5:50 7:00 8:10 8:50 9:15 10:05 10:40 12:10 13:05 13:45 14:10 15:10 15:35 16:20 17:00 17:45 19:05 20:25
KALWARIA ZEBRZYDOWSKA 5:55 6:39 7:50 9:00 9:55 10:05 10:55 11:30 13:00 13:55 14:35 15:00 16:00 16:25 17:10 17:50 18:35 19:55 21:15
WADOWICE Prochownia 6:15 7:00 8:11 9:21 10:11 10:26 11:17 11:52 13:21 14:16 14:56 15:26 16:24 16:50 17:31 18:17 18:56 20:19 21:36
ANDRYCHÓW Dworzec autobusowy 6:32 7:11 8:30 9:40 10:30 10:40 11:40 12:10 13:33 14:28 15:15 15:45 16:40 17:05 17:50 18:35 19:15 20:35 21:48
KĘTY Dworzec autobusowy 6:46 7:25 8:40 9:50 10:45 10:55 11:50 12:25 13:47 14:42 15:25 16:00 16:55 17:25 18:00 18:50 19:25 20:50 22:02
KOZY CENTRUM 7:02 7:41 8:55 10:01 10:52 11:08 12:05 12:40 14:03 14:58 15:40 16:15 17:10 17:40 18:15 19:05 19:40 21:05 22:18
BIELSKO BIAŁA ul. Warszawska (przyjazd) 7:20 7:59 9:10 10:20 11:15 11:24 12:20 12:55 14:20 15:16 16:05 16:25 17:30 17:50 18:30 19:25 20:05 21:15 22:35
BIELSKO BIAŁA HULANKA 7:30 8:09 9:20 10:30 ---- 11:34 ---- 13:05 14:30 --- 16:15 16:30 17:38 ---- 18:40 ---- 20:15 21:25 22:10
WAPIENICA CENTRUM 7:35 8:14 9:25 10:35 ---- 11:39 ---- 13:10 14:35 --- 16:20 16:35 17:43 ---- 18:45 ---- 20:20 21:30 22:15
JASIENICA SKRZYŻOWANIE 7:40 8:19 9:30 10:40 ---- 11:41 ---- 13:15 14:40 --- 16:25 16:40 17:48 ---- 18:50 ---- 20:25 21:35 22:20
SKOCZÓW Stary Targ 7:55 8:29 9:40 10:50 ---- 11:51 ---- 13:30 14:50 15:46 16:35 16:50 18:00 ---- 19:00 ---- 20:35 21:50 22:30
CIESZYN Plac Hajduka (przyjazd) 8:05 8:44 9:55 11:05 ---- 12:09 ---- 13:45 15:05 16:01 16:50 17:05 18:15 ---- 19:14 ---- 20:45 22:00 22:45